Michał

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Specjalista od spraw zarządzania zespołem i koordynator całości procesu wykończeniowego. W firmie nadzoruje jakość pracy poszczególnych szefów działów, usprawnia wymianę informacji między nimi i weryfikuje postępy prac.

Prywatnie fan żeglarstwa, piłki nożnej, szachów i nurkowania.

Bartłomiej

DYREKTOR WYKONAWCZY I KOORDYNATOR PROCESU WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Wieloletnie doświadczenie związane z posiadaniem własnej firmy wykończeniowej w Szkocji a także kilka lat pracy na stanowisku KAM (Key Account Manager) w jednej z amerykańskich korporacji sprawia, że Bartek doskonale sprawdza się zarówno w roli osoby kontrolującej jakość prac ekip wykonawczych QI jak i świetnie potrafi komunikować postępy prac do Inwestorów.

Sumienność, punktualność, odpowiedzialność i duże doświadczenie – te cechy pozwalają mu zaskarbić sobie zaufanie Klientów.

Adam

KOORDYNATOR DZIAŁU MATERIAŁÓW I LOGISTYKI

Obsługa kilku sporych inwestycji pod kątem transportu i zamówień materiałów to niebagatelne wyzwanie, stąd w QI to stanowisko obsadzone jest wyjątkowo mocno. Pomimo młodego wieku Adam zajmuje się koordynacją dostaw materiałów na budowach od niemal 8 lat, często doprowadzając tą sztukę na pogranicze magii i udowadniając, że niemożliwe – nie istnieje.

Dodatkowo cechuje go ogromna życzliwość dla Inwestorów, zaangażowanie i skuteczność w osiąganiu celów.

Kasia

PROJEKTANTKA WNĘTRZ I KOORDYNATOR PROCESU PROJEKTOWEGO

Liczne kursy, szkolenia tematyczne ale przede wszystkim odziedziczony zmysł przestrzenny i artystyczny pozwalają jej z przyjemnością i pasją ożywiać wnętrza i przestrzenie.

Koordynuje w firmie większość projektów i pracę projektantów, czuwa nad jakością i stylem proponowanych rozwiązań a także nad budżetem Inwestorów.

W pracy ceni przede wszystkim terminowość, rzetelność i profesjonalizm a wszytko to połączone ze swobodną i twórczą atmosferą spotkań projektowych