Jeżeli mają Państwo gotowy projekt wnętrz zapraszamy do przesłania nam plików celem wyceny wykonania. Uprzejmie prosimy o pozostawienie Państwa numeru telefonu. Krótka rozmowa telefoniczna może nam pomóc doprecyzować szczegóły projektowe.

Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze projektu wnętrz Państwa inwestycji serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami celem rozpoczęcia prac projektowych. Quality investment to gwarancja sprawnej realizacji zlecenia, solidnego wykonania prac budowlanych, koordynacji dostaw i zamówień materiałów wykończeniowych, a także realizacji zabudowy meblowej na wymiar.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Quality Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Raciborska 2/23, Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.