Quality Investment Sp. z o.o.

ul. Marcika 4, Kraków

Telefon: +48 530 723 966

Email: biuro@qinvestment.pl

Studio czynne w godzinach:

Pon – Pt  08:00 – 18:00

 

Instagram

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Quality Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Raciborska 2/23, Kraków.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarach projektowania, wykończeń wnętrz i koordynacji inwestycji.

  Starannie wyselekcjonowana grupa specjalistów zaprojektuje Państwa dom/mieszkanie, skoordynuje zamówienia potrzebnych materiałów oraz sprawnie wykona wszystkie prace budowlane i wykończeniowe.

  Prace wykończeniowe są wyzwaniem, dlatego naszą filozofią jest przejęcie pełnej odpowiedzialności za powierzone nam zadanie i wykonanie go w terminie.

  We współpracy z nami projektowanie i realizacja projektu staje się przyjemnością i pozwala Państwu w pełni odczuwać radość z nowo powstającego wnętrza.

  Zachęcamy do kontaktu i umówienia darmowego spotkania konsultacyjnego, na którym omówimy Państwa inwestycję.