projekt wnętrz z realizacją

W QI rozumiemy, że każdy Klient jest wyjątkowy. Dlatego oferujemy elastyczne pakiety 'pod klucz’, które pozwalają na pełną personalizację Twojej przestrzeni, wykraczającą poza standardowe rozwiązania. Nasze podejście gwarantuje nie tylko indywidualny charakter każdego projektu, ale również zapewnia przejrzystość kosztów i efektywną kontrolę budżetu, co jest naszym priorytetem w realizacji Twoich marzeń o idealnym wnętrzu.

Cennik usług kompleksowego wykończenia mieszkań pod klucz

Speed

1590

PLN / M2

Gotowe mieszkanie w 28 dni!

Komfortowy

1990

PLN / M2

Cena/jakość

Stylowy

2590

PLN / M2

Drewno i design

QDesign

od 2990

PLN / M2

Luksusowe rozwiązania

Co obejmuje każdy pakiet wykończenia mieszkania pod klucz i jego cena:

 • Projekt wnętrz 
 • Gotową łazienkę  (umywalka, toaleta, wanna, kabina prysznicowa, baterie);
 • Podłogi (płytki, drewno, panele) i listwy przypodłogowe wraz z montażem;
 • Farby wraz z malowaniem;
 • Drzwi wewnętrzne wraz z montażem;
 • Lampy oraz montaż lamp;
 • Montaż osprzętów elektrycznych;
 • Całkowity koszt robocizny oraz materiałów budowlanych (kleje, grunty, akryle, hydroizolacje itp.);
 • Dostawy, weryfikację i koszty transportu materiałów;
 • Gwarancję na prace wykończeniowe;

Dodatkowo możemy zrealizować:

 • Odbiór mieszkania od dewelopera;
 • Kuchnię i meble na wymiar;
 • Schody wraz z balustradami (drewno, stal, szkło);
 • Klimatyzację wraz z montażem.

Obejrzyj jak działamy

Masz pytania?

Zadzwoń lub umów się na bezpłatną konsultację z nami w biurze przy pysznej kawie.

Tel:  +48 530 723 966

* W przypadku mieszkań mniejszych niż 60 m2 lub domów większych niż 150 m2 cena jest ustalana indywidualnie.

** Ceny dotyczą mieszkań i domów w stanie deweloperskim, cena dotyczy metra kwadratowego powierzchni mieszkania/domu liczonej po podłogach.

*** Ceny brutto, zawierają podatek VAT

Nasza firma wykonuje projekty wnętrz oraz wykończenia pod klucz mieszkań na terenie Krakowa, Warszawy i okolic tych miast. Podana cena obowiązuje zarówno do wyceny mieszkań jak i jako cena za m2 wykończenia domu pod klucz.

Od projektu wnętrza do wykończenia mieszkania pod klucz!

W firmie Quality Investment stawiamy na kompleksową obsługę inwestycji.  Zajmujemy się realizacją wykończenia mieszkań i domów od stanu deweloperskiego pod klucz. Do nas należy koordynacja materiałów, profesjonalne wykończenie oraz organizacja wszystkich dodatków koniecznych do tego aby się wprowadzić.

Realizacja projektu i wykończenia mieszkania pod klucz to najbardziej komfortowy sposób na zamianę projektu w rzeczywistość. To oferta dla osób, które nie mają czasu na osobiste nadzorowanie prac, wyszukiwanie materiałów oraz organizowanie dostaw.  Jeśli chcesz zyskać niepowtarzalne wnętrze w wybranym stylu Quality Investment jest właśnie dla Ciebie.

Zajmiemy się wszystkim, nadzorując postępy wszystkich prac wykończeniowych. Ekipy na wyłączność, z którymi pracujemy to gwarancja jakości oraz terminowe wykończenie. Dbamy o każdy szczegół aranżacji, a nasze prace spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli nadal zastanawiacie się czy warto wykończyć mieszkanie/dom pod klucz to poznajcie koniecznie opinie innych klientów dla których świadczyliśmy naszą usługę.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a nowe wyzwania wykonujemy  z niezwykłym zapałem oraz chęcią działania. Większość realizowanych przez nas projektów wnętrz i wykończenia mieszkań pod klucz realizowane są na terenie Krakowa i Warszawy oraz najbliższych okolic. Cena projektu i wykończenia pod klucz zależy od wybranego pakietu.

Decydując się na nasze usługi zyskujesz:

 • kompleksowość działań – realizujemy cały proces projektowo-wykończeniowo-meblowy,
 • indywidualną realizację każdego zlecenia – wszystkie projekty są dla nas tak samo ważne, dużą uwagę przywiązujemy do oczekiwań klienta co do efektów końcowych inwestycji,
 • dbałość o każdy szczegół projektu,
 • terminowość realizacji inwestycji,
 • możliwe najkrótszy czas podjęcia działań – rozumiemy, że odległe terminy to duży problem w branży, a inwestycje nie mogą czekać.

Projekty i wykończenie mieszkań pod klucz Kraków

Quality Investment Kraków

ul. Marcika 4, Kraków

Telefon: +48 530 723 966

Email: biuro@qinvestment.pl

projekty-wykonczen-mieszkan-pod-klucz-krakow
projekty-wykonczenia-pod-klucz-krakow

Kompleksowe wykończenie pod klucz - pytania i odpowiedzi.

Zastanawialiście się ile kosztuje wykończenie pod klucz? Nie macie pewności na czym polega samo wykańczanie mieszkań pod klucz oraz czy warto skorzystać z takiej usługi? Mamy nadzieję, że znacie już odpowiedź na te pytania oraz na to jaka może być ostateczna cena za wykończenie pod klucz. Z meblami zazwyczaj wychodzi jednak drożej. Dlatego firma Quality Investment nie oferuje wykończenia pod klucz meblami. Natomiast możemy to ustalić indywidualnie jeśli macie takie potrzeby. Wówczas po indywidualnym opracowaniu projektu wnętrza możemy wycenić realizacji wykończenia pod klucz z meblami na wymiar.

Wielu z was się również zastanawia jakie są opinie klientów korzystających z tego typu usług. W naszym przypadku posiadamy bogatą listę referencyjną oraz możemy skontaktować was z naszymi klientami abyście sami poznali ich opinie o wykończeniu mieszkania lub domu pod klucz. Odpowiedzi na wasze pytania czy warto wykończyć mieszkanie lub pod klucz oraz ile łącznie będzie kosztowało zależy od indywidualnych parametrów. Najczęściej przyjmowaną ceną jest cena za m2 wykończenia pod klucz domu albo mieszkania. Zachęcamy was do bezpośredniego kontaktu. Odpowiemy na wszystkie wasze pytania oraz chętnie poznamy wasze opinie. Do usłyszenia i zobaczenia!