Studio projektowania wnętrz - Quality Investment Kraków

Nasze studio projektowania wnętrz Quality Investment działa w Krakowie od 2017 roku. W tym czasie zaprojektowaliśmy oraz wykończyliśmy pod klucz setki bardzo różnorodnych mieszkań, domów, apartamentów i rezydencji, a także biur i gabinetów. Tworzymy przemyślane i stylowe projekty wnętrz oraz wykańczamy „pod klucz”. Nasze studio projektowania wnętrz ma swoje biuro na ul. Marcika 4 w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz kontaktu w celu umówienia spotkania i omówienia Państwa potrzeb.

studio-projektowania-wnętrz-Kraków

Co wyróżnia nasze studio projektowania wnętrz?

Nasze studio to nie tylko wiedza i doświadczenie projektantów ale również kreatywność i znajomość najnowszych trendów wnętrzarskich. Nasz zespół składa się z niezwykle zaangażowanych i wykfalifikowanych projektantów. Od pierwszego kontaktu z klientem dokładamy najwyższych starań aby uważnie i aktywnie słuchać oraz zrozumieć potrzeby oraz gust inwestora. Stawiamy na połączenie funkcjonalności, estetyki i indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Dobieramy najlepszej jakości materiały wykończeniowe dbając jednocześnie o budżet realizacji.

biuro-projektowe-wnętrz

Dlaczego warto wybrać nasze studio projektowania wnętrz?

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę – od wstępnego koncepcyjnego szkicu aż po kompleksowe wykończenie wnętrz, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. Nasi Klienci otrzymują pełne spektrum usług, od pierwszych koncepcji, poprzez dobór materiałów, aż po finalne wykończenie. Przykładamy wielką wagę do koordynacji całego procesu, włączając w to zarządzanie transportem i zamówieniami materiałów budowlanych. Zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowych konsultacji, które pozwalają na dokładne zrozumienie projektu przed jego realizacją.

wykończenia-materiały

Jakie posiadamy doświadczenie i gdzie działamy?

Do tej pory zrealizowaliśmy setki różnych projektów na terenie całego kraju. Najczęściej jednak projektowaliśmy wnętrza domów, mieszkań oraz apartamentów i biur na terenie miast takich jak: Kraków i okolice, Warszawa i okolice, Rzeszów, Katowice. Zazwyczaj działamy na terenie małopolski i największych miast czyli – Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Nowy Targ, a także Olkusz, Bochnia i Wieliczka czy Zakopane, Skawina oraz Gorlice.

Studio projektowania wnętrz